Kuchyně na míru

Kuchyně je centrem každé domácnosti. Při rekonstrukci nebo při plánování vybavení nového prostoru nemusíte dělat kompromisy a hledat vhodné kombinace z katalogů. Nabízíme vám realizaci kuchyně přesně podle vašich představ. Kuchyně od nás splňují přísné požadavky na design a funkčnost.

Veškeré kuchyně vyrábíme „na míru“. To znamená, že po telefonické dohodě dojedeme zaměřit prostor, kam bude kuchyně umístěna. Na této schůzce společně vybereme uspořádání, materiály atd. Dále vypracujeme cenovou nabídku. Po odsouhlasení zákazníka začínáme s výrobou a montáží u zákazníka až k předání zakázky.

Využíváme vysoce kvalitní materiály, které můžeme na přání zákazníka kombinovat s kovem, sklem, keramikou i kamenem. Na míru sestavené vybavení dokonale využije prostor, nabídne dostatek úložného prostoru i odkládacích nebo pracovních ploch. Do vaší kuchyně vždy začleníme praktické doplňky, které zvýší užitnost nábytku a zajistí Vám tak větší pohodlí na které jste zvyklí. Spotřebiče zajišťujeme i dodáváme dle přání zákazníka.

Kuchyně - Nábytek Boček

Realizace kuchyní na míru

Potřebujete poradit s výběrem nábytku?

Do vašeho interiéru Vám rádi pomůžeme vybrat nejvhodnější řešení.

Odbornost a kvalitu rozhodně máme!